KANADA VİZESİ

Kanada vizesi başvuruları büyük bir titizlik gerektirmektedir. İlk Kanada vizesi sizler için çok önem taşır. Kanada vizesi, Kanada turist vizesi, Kanada ticari vize, Kanada öğrenci vizesi, Kanada vize evrakları, Kanada vize ücretleri, yurtdışı vizeleri hakkında tüm bilgileri sayfamızdan okuyabilir, memurumuzdan detaylı bilgi alabilir siniz.

İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Kanada vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. Kanada vize dosyanızı güvenle VizeGO danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.

Kanada Vizesini almanız için temel şartlar nelerdir?

 1. Çalışan iseniz Vizeye başvuru esnasında bir işyerinde sigortalı olarak enaz 3 ay süreli olarak çalışıyor olmanız.
 2. Çalıştıgınız şirketten Kanada geziniz/eğitiminiz sonrasında tekrar işinizin başına döneceginize dair mektup yazılması.
 3. Türkiye’ de Öğrenci iseniz; sadece yaz tatilinde en fazla 10 haftalık bir tatil/eğitim vizesine başvuruyor olmanız.
 4. Türkiye’de Öğrenci iseniz ve Kanada’ya turist veya öğrenci olarak gitmek istiyorsanız ders notlarınızın 2.60 ve üzerinde olması
 5. Şirket sahibi iseniz Vergi levhanızda Vergi Matrahınızın olması.
 6. Turistik Kanada vizesi almak istiyorsanız; Kanada’da yaşayan bir arkadaş/akrabanızdan bir davetiye veya tur paketi satın almış olmanız istenir. Eger pasaportunuz çok güçlü ise yani daha önce İngiltere, Almanya, Hollanda, Avusturya Amerika, İrlanda, Avustralya…. gibi vizesi zor ülkelere giriş/çıkışlarınız var ise ve vize dolu bir pasaport sunabiliyorsanız davetiye veya tur paketine ihtiyacınız olmayacaktır.
 7. Kanada’da bulundugunuz süre boyunca yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizi belgelemeniz. Bu rakam Kanada vize başvurunuzun özelligine göre değişkendir. VizeGO danışmanınızdan bilgi alınız.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri Kanada Vizesi başvurusu yapmak isteyenlere birçok şekilde yardımcı olmaktadır:

 • Kanada tur/davetiye/ kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Kanada vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 • Kanada vizesi için evrakların İngilizce ‘ye yeminli  tercüme ettirilmesi,
 • Kanada vizesi için Kanada büyükelçiliğine kargo edilmesi
 • Kanada’ya gidiş/dönüş Uçak bileti rezervasyonlarınızın yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • İyiniyet mektubu ve CV’ nin yazılmasına yardım etmesi
 • Kanada vize dosyanızın tasnif edilmesi
 • Kanada vize dosyanız tamamen tarafımızdan yürütülmekte ve vize merkezine tarafımızdan sunulmakta ve yine teslim alınmaktadır. Kanada vizesine tarafımızdan başvuru yapan adaylar bizler için  oku/vize başvuru formunu imza etmek ve vize için resmi evrakları tarafımıza teslim etmekle yükümlüdür.

Kanada Vizesi Almanın Püf noktası Önce kendinize inanmaktır.

Merkez Vize işlemleri ofisi öğrencilere ve turistlere Kanada vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. Kanada Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Kanada vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Kanada Vizesi Evrakları nelerdir?

Kanada vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 23 haftaya kadar alınan Kısa süreli eğitimler için alınacak turist veya turist öğrenci vizesi başvurusudur.
 2. Genel Kanada Vizesi : Çok özel bir vizedir. 10 senelik verilir. 6 ayda 1 giriş/çıkış yapmanız istenmektedir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılılarının olmasıdır. Firmamız Kanada  Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve Kanada vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk Kanada vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

Kanada Vizesi alma Garantisi Veriyoruz! Kolay Kanada vizesi, Kanada turist vizesi, Kanada Öğrenci vizesi, Kanada ticari Vizesi almak istiyorsanız VizeGO danışman memurumuzun Vize talimatlarını birebir uygulayınız. 25gün içerisinde Kanada Vizeniz pasaportunuza basılmış halde size teslim ediyoruz.

Kanada Oturum hakkı nasıl alınır?

Toronto’da bulunan Hukuk büromuz aracılığı ile titizlikle Kanada vatandaşlık başvuru dosyanız hazırlanır. Mesleğinizle ilgili evraklarınızı hazırlayarak başvuru yapmanız istenir. Kanada Oturumu almanız için başvuru yapmak istiyorsanız VizeGO firmamızla iletişime geçiniz.

Konu başlıklarımız şunlardır : #kanadavizesi #kolaykanadavizesi #garantilivize #kanadaöğrencivizesi #kanadaturistikvizesi #ailebirleşimi #ticarivize #vizeuzmani #kolayvize #garantilivize

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri  ticari bir kurumdur. Kanada turist vizesi, Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Başvurusu, Kanada aile birleşimi, Kanada ticari vizesi ve Kanada öğrenci Vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız;

MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

https://vizego.com.tr/iletisim/

 

KANADA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ:

Kanada Büyükelçiliği: Cinnah Caddesi No: 58 06690 Çankaya – Ankara

Tel:  0 312 409 27 00 Fax: 0 312 409 28 11

Web: www.dfait.gc.ca/canada-europa/turkey/