Avusturya Vizesi

Pasaportunuzda bir Avusturya vizesi olması pasaportunuz için çok önem taşır. Avusturya vizesi Schengen Ülkeleri kapsamında Schengen vizesi olarak verilmektedir. Avusturya vizesi, Avusturya Schengen Vizesi, Ulusal Vize, Avusturya turist vizesi, Avusturya fuar ziyareti, Avusturya aile birleşimi, Avusturya ticari vizesi, Avusturya öğrenci vizesi başvurularınız titizlikle yapılmakta ve İtalya vizeniz başarı ile alınmaktadır. Avusturya vizesi başvuruları, kolay Avusturya vizesi almak, Schengen vize başvurusu yapmak, Avusturya vizesi ücretleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri Yetkili Vize acentesidir.

Avusturya vizesi pasaportunuz için büyük referanstır. Sonradan başvuracağınız vizelerde çok büyük gücü ve önemi vardır. Daha sonra farklı ülkelere vize almanızı kolaylaştırıcıdır.

Avusturya Almanya’dan sonra Türklerin en fazla yaşadığı ikinci Avrupa ülkesidir. Bu nedenle akrabalarını ziyarete gitmek isteyen birçok Türk tarafından Avusturya Turistik vize başvurusu yapmak istemekte ve Avusturya vizesi başvurusunda VizeGO firmamızı tercih etmektedir. Öğrenci veya emekli değilseniz Avusturya vizesine başvururken ; kesinlikle Sigortalı çalışan olduğunuzu en az 3 aylık maaş  bordronuzla belgelemek zorunluluğu vardır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İtalya Vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmakta, bireysel verilerinizi sizden alarak, yurtdışı vizenizi başarı ile alabilmemiz için eksiklerinizi belirleyerek Avusturya vizesi başvurunuzu yapmaktadır.

Avusturya Vize Başvurusu evrakları nelerdir?  

 • Davetiye : Avusturya‘ dan gelecek kişisel davetiye, tur/gezi veya okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Vize Formları : Avusturya vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak memurlarımız tarafından doldurulması,
 • Tercümanlık : Var ise-Avusturya vizesi için evrakların Almanca’ ya tercüme ettirilmesi,
 • Vize Randevusu : Uzun dönem Avusturya vizesi için Avusturya büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 • Yunanistan turist vizesi için vize randevunuzun alınması
 • Uçak Biletleri: Avusturya uçak biletlerinizin gidiş/dönüş rezervasyonlarınızın yapılması
 • Konaklama Rezervasyonu: Otel rezervasyonunuzun yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat Saglık Sigortası : Zorunlu Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • CV & İyiniyet Mektubu: Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak CV ve İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • İtina ile bir vize dosyası hazırlanması: Avusturya vize dosyanızın tasnif edilmesi

Avusturya Vizesi alma Garantisi Veriyoruz! Kolay Avusturya vizesi, Avusturya turist vizesi, Avusturya Öğrenci vizesi, Avusturya ticari Vizesi almak istiyorsanız VizeGO danışman memurumuzun Vize talimatlarını birebir uygulayınız. 25gün içerisinde Avusturya Vizeniz pasaportunuza basılmış halde size teslim ediyoruz.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri Garantisiyle!

Avusturya Vizesi ücreti (İlgili Konsoloslukların vize ücretleri her sene değişmektedir. VizeGO Danışmanınız bu konuda size bilgi verecektir. ) ve VFS servis ücreti ( sorunuz ) başvuru esnasında nakit ve sadece Euro olarak ödenmelidir. Metal Eurolar kabul edilmemektedir.

VizeGO Avusturya vize başvurusu konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. Avusturya Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Avusturya vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Avusturya Vizesi Başvurusu /Schengen vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 90 günden Kısa süreli eğitimler için alınacak Avusturya öğrenci vizesi başvurusu
 2. Ulusal vize / Genel AvusturyaVizesi : Çok özel bir vizedir. İtalya’ da90 günden Uzun süreli alınacak eğitimler veya diğer uzun süreli tedavi gibi kalışlar içindir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İtalya Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve Avusturya vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk Avusturya vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

Konu başlıklarımız şunlardır : #avusturyavizesi #kolayavusturyavizesi #garantilivize #avusturyaöğrencivizesi #avusturyaturistikvizesi #ailebirleşimi #ticarivize #vizeuzmani #kolayvize #garantilivize

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri ile  Avusturya Vizesi başvurusu yapmak ve Avusturya Vizesi tecrübemizden faydalanmak istiyorsanız;  

VİZE MEMURUMUZUN SİZİ ARAYABİLMESİ İÇİN MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

İletişim