İSPANYA VİZESİ

İlk İspanya vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İspanya vizesi Schengen Ülkeleri kapsamında Schengen vizesi olarak verilmektedir. İspanya vizesi, İspanya Schengen Vizesi, Ulusal Vize, İspanya turist vizesi, İspanya fuar ziyareti, İspanya aile birleşimi, İspanya ticari vizesi, İspanya öğrenci vizesi başvurularınız titizlikle yapılmakta ve İspanya vizeniz başarı ile alınmaktadır. İspanya vizesi başvuruları, kolay İspanya vizesi almak, Schengen vize başvurusu yapmak, İspanya vizesi ücretleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

İspanya vizesi pasaportunuz için büyük referanstır. Sonradan başvuracağınız vizelerde çok büyük gücü ve önemi vardır. Daha sonra vize almanızı kolaylaştırıcıdır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İspanya  Vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmakta, bireysel verilerinizi sizden alarak, yurtdışı vizenizi başarı ile alabilmemiz için eksiklerinizi belirleyerek İspanya vizesi başvurunuzu yapmaktadır. Hazırlamanız gereken İspanya vizesi evrakları aşağıda görüldüğü gibidir.

 • İspanya’ dan gelecek kişisel davetiye, tur/gezi veya okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • İspanya vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak memurlarımız tarafından doldurulması,
 • Var ise-İspanya vizesi için evrakların İspanya’ ya tercüme ettirilmesi,
 • Uzun dönem İspanya vizesi için İspanya büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 • İspanya turist vizesi için VFS Global’ den vize randevunuzun alınması
 • İspanya uçak biletlerinizin gidiş/dönüş rezervasyonlarınızın yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak CV ve İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • İspanya vize dosyanızın tasnif edilmesi

İspanya Vizesi alma Garantisi Veriyoruz! Kolay İspanya vizesi, İspanya turist vizesi, İspanya Öğrenci vizesi, İspanya ticari Vizesi almak istiyorsanız VizeGO danışman memurumuzun Vize talimatlarını birebir uygulayınız. 25gün içerisinde İspanya Vizeniz pasaportunuza basılmış halde size teslim ediyoruz.

VizeGO İspanya vize başvurusu konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. İspanya Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İspanya vize ofislerine elden yapılmaktadır.

İspanya Vizesi Başvurusu /Schengen vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 90 günden Kısa süreli eğitimler için alınacak İspanya öğrenci vizesi başvurusu
 2. Ulusal vize / Genel İtalya Vizesi : Çok özel bir vizedir. İtalya’ da90 günden Uzun süreli alınacak eğitimler veya diğer uzun süreli tedavi gibi kalışlar içindir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İspanya  Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve İtalya vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk İspanya vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

Konu başlıklarımız şunlardır : #ispanyavizesi #kolayispanyavizesi #garantilivize #ispanyaöğrencivizesi #ispanyaturistikvizesi #ailebirleşimi #ticarivize #vizeuzmani #kolayvize #garantilivize

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri ile  İspanya Vizesi başvurusu yapmak ve İspanya Vizesi tecrübemizden faydalanmak istiyorsanız;  

VİZE MEMURUMUZUN SİZİ ARAYABİLMESİ İÇİN MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

https://vizego.com.tr/iletisim/