ALMANYA VİZESİ

İlk Almanya vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. Almanya vizesi Schengen Ülkeleri kapsamında Schengen vizesi olarak verilmektedir. Almanya vizesi, Almanya Schengen Vizesi, Ulusal Vize, Almanya turist vizesi, Almanya fuar ziyareti, Almanya aile birleşimi, Almanya ticari vizesi, Almanya öğrenci vizesi başvurularınız titizlikle yapılmakta ve Almanya vizeniz başarı ile alınmaktadır. Almanya vizesi başvuruları, kolay Almanya vizesi almak, Schengen vize başvurusu yapmak, Almanya vizesi ücretleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

Almanya vizesi pasaportunuz için büyük referanstır. Sonradan başvuracağınız vizelerde çok büyük gücü ve önemi vardır. Daha sonra vize almanızı kolaylaştırıcıdır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri  Almanya Vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmakta, bireysel verilerinizi sizden alarak, yurtdışı vizenizi başarı ile alabilmemiz için eksiklerinizi belirleyerek Almanya vizesi başvurunuzu yapmaktadır. Hazırlamanız gereken Almanya vizesi evrakları aşağıda görüldüğü gibidir.

 • Almanya kişisel davetiye, tur/gezi veya okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Almanya vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak memurlarımız tarafından doldurulması,
 • Var ise-Almanya vizesi için evrakların Almanca ’ya tercüme ettirilmesi,
 • Almanya vizesi için Almanya büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 • Uçak biletleri rezervasyonunuzun yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • Almanya vize dosyanızın tasnif edilmesi

VizeGO Almanya vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. Almanya Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Almanya vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Almanya Vizesi Başvurusu /Schengen vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 90 günden Kısa süreli eğitimler için alınacak öğrenci vizesi başvurusu
 2. Ulusal vize / Genel Almanya Vizesi : Çok özel bir vizedir. 90 günden Uzun süreli alınacak eğitimler veya diğer uzun süreli tedavi gibi kalışlar içindir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri Almanya Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve Almanya vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk Almanya vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri ile  Almanya Vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız;  

MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

İletişim