İTALYA VİZESİ

İlk İtalya vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İtalya vizesi Schengen Ülkeleri kapsamında Schengen vizesi olarak verilmektedir. İtalya vizesi, İtalya Schengen Vizesi, Ulusal Vize, İtalya turist vizesi, İtalya fuar ziyareti, İtalya aile birleşimi, İtalya ticari vizesi, İtalya öğrenci vizesi başvurularınız titizlikle yapılmakta ve İtalya vizeniz başarı ile alınmaktadır. İtalya vizesi başvuruları, kolay İtalya vizesi almak, Schengen vize başvurusu yapmak, İtalya vizesi ücretleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

İtalya vizesi pasaportunuz için büyük referanstır. Sonradan başvuracağınız vizelerde çok büyük gücü ve önemi vardır. Daha sonra vize almanızı kolaylaştırıcıdır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İtalya Vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmakta, bireysel verilerinizi sizden alarak, yurtdışı vizenizi başarı ile alabilmemiz için eksiklerinizi belirleyerek İtalya vizesi başvurunuzu yapmaktadır. Hazırlamanız gereken İtalya vizesi evrakları aşağıda görüldüğü gibidir.

 • İtalya’ dan gelecek kişisel davetiye, tur/gezi veya okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • İtalya vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak memurlarımız tarafından doldurulması,
 • Var ise-İtalya vizesi için evrakların İtalya’ ya tercüme ettirilmesi,
 • Uzun dönem İtalya vizesi için İtalya büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 • İtalya turist vizesi için I-DATA’ dan vize randevunuzun alınması
 • İtalya uçak biletlerinizin gidiş/dönüş rezervasyonlarınızın yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak CV ve İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • İtalya vize dosyanızın tasnif edilmesi

İtalya Vizesi alma Garantisi Veriyoruz. Kolay İtalya vizesi, İtalya turist vizesi, İtalya Öğrenci vizesi, İtalya ticari Vizesi almak istiyorsanız VizeGO danışman memurumuzun Vize talimatlarını birebir uygulayınız. 25gün içerisinde İtalya Vizeniz pasaportunuza basılmış halde size teslim ediyoruz.

VizeGO İtalya vize başvurusu konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. İtalya Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İtalya vize ofislerine elden yapılmaktadır.

İtalya Vizesi Başvurusu /Schengen vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 90 günden Kısa süreli eğitimler için alınacak İtalya öğrenci vizesi başvurusu
 2. Ulusal vize / Genel İtalya Vizesi : Çok özel bir vizedir. İtalya’ da90 günden Uzun süreli alınacak eğitimler veya diğer uzun süreli tedavi gibi kalışlar içindir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri İtalya Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve İtalya vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk İtalya vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri ile  İtalya Vizesi başvurusu yapmak ve İtalya Vizesi tecrübemizden faydalanmak istiyorsanız;  

VİZE MEMURUMUZUN SİZİ ARAYABİLMESİ İÇİN MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

İletişim