FRANSA VİZESİ

İlk Fransa vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. Fransa vizesi Schengen Ülkeleri kapsamında Schengen vizesi olarak verilmektedir. Fransa vizesi, Fransa Schengen Vizesi, Ulusal Vize, Fransa turist vizesi, Fransa fuar ziyareti, Fransa aile birleşimi, Fransa ticari vizesi, Fransa öğrenci vizesi başvurularınız titizlikle yapılmakta ve Fransa vizeniz başarı ile alınmaktadır. Fransa vizesi başvuruları, kolay Fransa vizesi almak, Schengen vize başvurusu yapmak, Fransa vizesi ücretleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

Fransa vizesi pasaportunuz için büyük referanstır. Sonradan başvuracağınız vizelerde çok büyük gücü ve önemi vardır. Daha sonra vize almanızı kolaylaştırıcıdır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri  Fransa Vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmakta, bireysel verilerinizi sizden alarak, yurtdışı vizenizi başarı ile alabilmemiz için eksiklerinizi belirleyerek Fransa vizesi başvurunuzu yapmaktadır. Hazırlamanız gereken Fransa vizesi evrakları aşağıda görüldüğü gibidir.

 • Fransa’dan gelecek kişisel davetiye, tur/gezi veya okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Fransa vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak memurlarımız tarafından doldurulması,
 • Var ise-Fransavizesi için evrakların Fransızca’ ya tercüme ettirilmesi,
 • Uzun dönem Fransa vizesi için Fransa büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 • Fransa turist vizesi için VFS Global’den vize randevunuzun alınması
 • Uçak biletleri rezervasyonlarınızın yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • Fransa vize dosyanızın tasnif edilmesi

VizeGO Fransa vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. Fransa Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Fransa vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Fransa Vizesi Başvurusu /Schengen vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Turist Vizesi : Turistik geziler için veya 90 günden Kısa süreli eğitimler için alınacak öğrenci vizesi başvurusu
 2. Ulusal vize / Genel Fransa Vizesi : Çok özel bir vizedir. 90 günden Uzun süreli alınacak eğitimler veya diğer uzun süreli tedavi gibi kalışlar içindir.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri Fransa Büyükelçiliğinin düzenlemiş olduğu vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve Fransa vizesi bilgilerini güncellemektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için; ilk Fransa vizeniz daha sonraki yurtdışı vizesi başvurularınızda  çok büyük referans olmaktadır.

VizeGO Vize Danışmanlık Hizmetleri ile  Fransa Vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız;  

VİZE MEMURUMUZUN SİZİ ARAYABİLMESİ İÇİN MESAJLARINIZA İSİM +SOYİSİM+TELEFON NUMARASI + SORUNUZU MUHAKKAK EKLEYİNİZ.

İletişim