YENİ ZELANDA VİZESİ

Yeni Zelanda vizesi başvurularında Merkez Vize yanınızda. Yeni Zelanda turist vizesi, Yeni Zelanda Öğrenci Vizesi, Yeni Zelanda Working Holiday vizesi, Skilled Immigrant/yetenekli göçmenlik başvurusu dosyanız başarı ile hazırlanır ve hızlı ve kolayca Yurtdışı Vizeniz  alınır. Avustralya vize ücretleri, başvuru kategorinize göre şekillenmektedir. Genel ve Ticari Ziyaretçi  ,Geçici Çalışma , Medikal amaçlı, Öğrenci vizeleri , Geçici aktivite vizesi , Sportif, kültürel, dini vb.  en fazla bilinenlerdir. 15 farklı Avustralya vizesi vardır ve herbiri profesyonelce kurumumuz tarafından başarı ile yapılmaktadır.

Avustralya vizesi başvuruları çok özel bir sistemle vize dosyasını kabul etmektedir. Diğer hiçbir vize başvurularına benzememektedir. Vize başvuruları Dubai merkezden yürütülmektedir. Bu çok özel Yeni Zelanda vizesi evraklarının hazırlanmasından Online başvurunuzun yapılmasına ve Vizenizin sonuçlanmasına kadar geçen her evrede yanınızdayız. Yeni Zelanda vizesi uzmanlık gerektirmektedir. Vize ofisi memurlarımız bu konuda uzmandır. Türkiye’de Yeni Zelanda vizeleri konusunda tam uzmanlık sunan yegane firma olma özelliğini yıllardır korumaktayız. Yeni Zelanda ülke olarak vize konusunda çok titizdir. Genel olarak ülke yönetimi Yeni Zelanda’nın bakir ve temiz özelliğini korumaya çalıştığından Vize alımı kolay değildir. Vize memurlarımız sizden alacağı bireysel bilgileriniz doğrultusunda vizenizin onaylanıp/onaylanmayacağını en baştan bildirmektedirler. Eğer dosyanızı Yeni Zelanda’nın aradığı şartlar doğrultusunda düzenleyebilir seniz vize başvurunuzu yapmaktadırlar. Yeni Zelanda turist vizesi için Yeni Zelanda tur paketlerimizden faydalanabilir siniz.

Yeni Zelanda Turist Vizesi

Yeni Zelanda’da yaşayan yakın/arkadaş/akrabanızdan alacağınız davetiye ile Yeni Zelanda Turist vizenizi yapabiliriz. İsteyenler için Yeni Zelanda tur paketi alımı organize edilmekte zorunlu sağlık sigortası ve Ucuz uçak biletinizde tarafımızdan satın alınarak hizmetlerimize dahil edilmektedir. Yeni Zelanda vizesi evrak listesinde bulunan tüm Tüm Türkçe evraklar yeminli tercümanlarımız tarafından İngilizce’ye çevrilmektedir.

MERKEZ VİZE Yeni Zelanda Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

  1. Yeni Zelanda kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
  2. Yeni Zelanda vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
  3. Yeni Zelanda vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
  4. Yeni Zelanda vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
  5. Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
  6. Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
  7. Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
  8. Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
  9. Yeni Zelanda vize dosyanızın tasnif edilmesi

Yeni Zelanda Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Yeni Zelanda vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Önemli Bilgiler:

Yeni Zelanda’ya yalnızca 23 hafta ya da daha az süreyle kurs/eğitim için gidecek olanlar Ziyaretçi Vizesi (Visitor Visa) için başvurabilirler.

İngilizce olarak hazırlanması gereken belgeler vize memurumuz tarafından size bildirilecektir. Her vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Detaylı bilgi için vize memurlarımızla iletişime geçiniz. 0212 259 60 76